Česko VS Jižní Korea 2:1

Myslíte si, že si odvezeme medaili?

You may select 1 option

 
 
View results

Fanda

Česko VS Jižní Korea 2:1

Post by Fanda » Thu 15. Feb 2018 19:12:54

Česká hokejová reprezentace proti srdnatě vzdorujícím Korejcům "utrpěla" výhru 2:1 a základní úkol v podobě zisku plného počtu bodů splnila. Trenér Josef Jandač si uvědomuje, že ve hře jeho svěřenců byla řada nedostatků, na kterých budou muset hráči zapracovat. Za nejdůležitější však považuje fakt, že domácí tým porazili.


"Bylo to těžké utkání a pro nás důležité první vítězství. Bylo to trošku nervózní, hlavně v první třetině," řekl Jandač.

Skóre sice otevřela Korea, ale Jan Kovář s Michalem Řepíkem ještě v první třetině průběh duelu otočili. "V okamžiku, kdy jsme šli do vedení, jsme doufali, že přidáme ještě nějaký gól, abychom se uklidnili. Ten ovšem nepřišel, i když jsme šance měli," pokračoval český kouč.

I kvůli tomu byl závěr nervózní. "Když se zápas chýlil ke konci, bylo to pro kluky těžké. Šlo o to, abychom neudělali nějakou chybu. Nečekali jsme nic jednoduchého. Korejci hráli přesně to, co jsme čekali. Bojují, jsou brusliví a hrají na hranici sebeobětování," uvedl Jandač.

Domink

Re: Česko VS Jižní Korea 2:1

Post by Domink » Thu 15. Feb 2018 19:43:33

Jestli budou hrát jako dnes tak se nedostaneme ani do semifinále. Nevím to je můj názor

Guest

Re: Česko VS Jižní Korea 2:1

Post by Guest » Fri 16. Feb 2018 17:19:27

Já si myslím, že je brzo na nějaké vyjádření k naší družině... Samozřejmě asi všichni jsme čekali že naši budou víc v pohodě a setkal jsem se i s názory že Češi rozstřílí Koreu, ale je pravda že Koreu hnali hlavně fanoušci a nejvíc asi to že 8 hráčů Korejské reprezentace tvoří hráči Kanady, kteří mají Korejské občanství. Podle mě bude zásadní zápas proti Kanadě tam se ukáže jestli čeští hokejisté mají šanci na medaili. Je to tedy můj názor, ale jak jste si jistě všimli tak USA prohráli se Slovinskem 3:2PP a "Rusové" prohráli se Slovenskem 3:2. Ovšem v dalším utákní už favorité vyhráli. Rusko-Slovinsko= 8:2. USA-Slovensko= 2:1. Takže se dá předpokládat že ani Korea v dalším zápase Kanadu neporazí a už v nich nebude takový elán jako v zahajovacím utkání proti Česku.

Dominik

Re: Česko VS Jižní Korea 2:1

Post by Dominik » Sun 15. Apr 2018 11:14:53

Jasně, taky jsem to myslel tak, že jestli něco neudělají se sestavou a jak se ukázalo s Kandou. Byl to dobrý zápas a je vidět, že umíme hrát i s favority.


Last bumped by Anonymous on Sun 15. Apr 2018 11:14:53.

Post Reply

Return to “Hokej olympiada2018”